Moderní server s kapkou perverze
...aneb když se dominance potká se submisivitou

Představení portálu Topdominy.cz a SMDATING.cz

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Napsal(a) středa, 19 listopad 2014 00:00;
Zveřejněno v Novinky;

Dobrý den, 

dovolujeme si Vám představit nový moderní BDSM ráj, který zahrnuje portál TOPDOMINY.cz, peprnou seznamku SMDATING.cz a internetový obchod s příchutí perverze.

Tímto bychom Vás chtěli pozvat k jejich představení a zároveň Vám nabídnout prostor pro Vaší prezentaci a získaní nových klientů. Portál Topdominy.cz se snaží nabízet co nejzajímavější informace z oblasti BDSM, fetiše, a všech dalších nezbedných choutek.

 

 

showcase body

 

Tým našich redaktorů bude přinášet zajímavé články, rozhovory a témata. Hlavní výhoda našeho portálu je, že hodláme nabízet špičkový servis, který ušetří Váš čas. Po prvotní registraci, která je ZDARMA a vyplnění základních údajů, včetně přidání fotografií, již bude veškerá práce v našich rukách. O další úpravy a servis se postaráme my.

Stačí napsat zprávu či nás oslovit skrze integrovaný chat, a my vše co nejdříve upravíme a doplníme dle Vašich přání.

smdating clanek

 

...aneb svěží seznamovací server pro všechny, kterým není perverze vzdálená!  SMDATING.cz nabízí pro své zájemce místo k bezproblémovému seznámení. Umožňuje vytváření profilů, vkládání inzerátů, jejich je snadná a vše je zcela ZDARMA. Pro větší a údernější propagaci Vám nabízíme možnost zapnutí reklamních bannerů za příznivé ceny.

eshop clanek

 

Jako poslední z našich nabízených služeb bychom Vám rádi představili ESHOP. Plánované spuštění je na přelomu března / dubna. Tento neotřelý eshop bude nabízet spoustu různorodých a originálních produktů. Mimo to zde naleznete trika a oblečení s lechtivou tématikou a vlastními designy, které nikde jinde nekoupíte. Pro oživení Vašich interiérů přijdou vhod fotodíla známého fotografa Jána Hronského.

Tímto však nabídka eshopu zdaleka nekončí, v budoucnu připravujeme rozšíření sortimentu. 

 

 

 

 

1441591 komentáře

Zanechte komentář

Pole označená hvězdičkou jsou povinná. HTML kód není povolen.